27.9 C
Ankara
Pazar, Temmuz 7, 2024
Ana SayfaNebula GameOyun DünyasıDenizaltı Simülatörü Barotrauma, Steam'de Çıktı!

Denizaltı Simülatörü Barotrauma, Steam’de Çıktı!

Denizaltı Simülatörü Barotrauma Steam’de…Uzaylı canavarlar, çevresel felaketler, ekip içindeki hainler… Jüpiter’in ayı Europa’nın derinliklerinde, maksimum 16 oyuncuyla tam bir deniz altı kaosu yaşamaya hazır olun…

Yayıncı Daedalic Entertainment ve bağımsız geliştiriciler FakeFish ve Undertow Games‘in eğlence dolu bilim kurgu deniz altı simülatörü Baroutrama‘yı tanıttı. Steam Erken Erişim ile Windows PC, Mac ve Linux için 24,99 Euro fiyatla satışa çıkan oyun, Jüpiter’in ayı Europa’da bir deniz altı macerasına maksimum 16 oyuncu göndererek kimi zaman harika kimi zaman da korkunç uzaylıları keşfetmeye, çeşitli denizaltı sistemlerini komuta etmeye ve hem dışarıdan hem de içeriden gelecek tehlikelere karşı mücadele etmeye davet ediyor.

Barotrauma’nın tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Tuhaf yaratıklarla dolu dondurucu bir okyanusta dolaşın, uzaylı harabelerini keşfedin ve ekip arkadaşlarınızla iş birliği yaparak yolculuğunuzdaki görevleri tamamlayın. Farklı sınıflar arasından seçim yapın ve aralarında nükleer reaktör, silahlar, motorlar ve sonarın bulunduğu karmaşık sistemleri hep birlikte yönetin. Saldırgan canavarları savuşturun, ölümcül radyoaktif sızıntıları önleyin ve uzaylılardan virüs bulaşan ekip arkadaşlarınızdan korunun.

Barotrauma‘nın gerilim dozu yüksek ve genelde heyecan dolu kaosu hem oynaması hem izlemesi zevkli bir oyun ortaya çıkartıyor. Oyunda ilerledikçe, yeni seviyeleri oynanışa göre algoritmik olarak yaratması, ragdoll fizik özelliği ile oyundaki hareketlerin de oynanışa göre tasarlanarak gülünç sonuçlar vermesi ve tam bir mod desteğinin büyük etkisi var. Ancak unutmayın: Bazı tehditler düşündüğünüzden daha yakın olabilir! Çoklu oyuncudaki hain modu, oyuncuları suikast ya da sabotaj gibi kişisel özel görevlerden oluşan gizli komplolar yapmaya itebilir.

Denizaltı Simülatörü Barotrauma Oyununda Öne çıkan özellikler:

  • Adrenalin dolu 2D co-op çoklu oyunculu modda 16 oyuncuya kadar ekip kurun ya da ekibinize ihanet edin ve onları buz gibi bir mezara gömün.
  • Çetrefilli denizaltı yönetiminde ve sistem işletmede ustalaşarak, Europa’nın buzdan soğuk derinliklerinde hayatta kalın.
  • Uzaydaki bir dünyada bilinmeyen bir yaşamla ve tehlikeli sırlarla dolu uçsuz bucaksız bir okyanusu keşfedin.
  • Kaptan, mühendis, güvenlik subayı, makinist ve sıhhiyeci gibi sınıflardan birini canlandırın.
  • Prosedürel seviyeler ve olaylar, her oyunun bir diğerinden farklı olmasını sağlıyor.
  • Kendi canavarlarını yarat! Steam Workshop ile oyunu bambaşka bir hâle getir ve kendi denizaltılarını, görüntülerini, seviyelerini ve uzaylı canavarlarını yarat. Bunları başka oyuncular da indirebilir.

Erken erişim, Barotrauma için sadece başlangıç! Oyun kesintisiz şekilde güncellenmeye devam edecek ve oyuncuların taleplerine göre yeni içerikler, özellikler ve geliştirmelerle büyüyecek.

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için Tıklayın.

Oyun Dünyası içeriklerinin tamamına erişmek için Tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

- Advertisment -

Popüler İçerikler

SON YORUMLAR