13.2 C
Ankara
Cuma, Mart 1, 2024
Ana SayfaNebula GameOyun DünyasıEts 2 Türkçe Radyo Listesi

Ets 2 Türkçe Radyo Listesi

Euro Truck Simulator 2 ve ATS Oyunu İçin Kendinize Özel Radyo Listesi Oluşturabilirsiniz. Sizlere Bu İçerikte Türkçe veya Yabancı ya da Karışık Radyo Listesi Oluşturmayı Anlatıyoruz. Ets 2 Oyununa Oluşturmuş Olduğunuz Listeyi Nasıl Ekleyeceğiniz Bilgisi de Yine İçerikte Sizlerle... Aynı Zamanda Nebula Game YouTube Kanalı Abonelerine Özel Ücretsiz ve Sürekli Güncel Türkçe Radyosuna Erişmek İçin Kanalı Ziyaret Edebilirsiniz....

Ets 2 Türkçe Radyo Listesi ile oyunda keyifli deneyim yaşayın. Bu içerikte sizlere Euro Truck Simulator 2 Oyunu için Türkçe Radyo Listesini Nasıl Oluşturup Ekleyebileceğiniz anlatılmaktadır.

Radyo Listesi Oluşturma İşlemi

Oyunda kendinize ait bir radyo listesi olsun ve sadece sizin istediğiniz radyo kanalları yer alsın istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayınız.

İlk olarak Radiotrucker.com adresini ziyaret edip siteye ücretsiz üye olun.

Üye girişinizi gerçekleştirdikten sonra Profilim Sekmesi altında yer alan Listelerim kısmına tıklayın. Bu noktada “Yeni Liste Oluştur” butonuna tıklayınız. Karşınıza gelen pencerede Listenize bir ad verin ve “Liste Oluştur” seçeneğine tıklayın. Artık içi boş Radyo Listeniz oluşturuldu. Şimdi bu listenin içini dilediğiniz radyolar ile doldurmanız gerekiyor.

Bu aşamada üst bölümde yer alan “Radyolar” kısmına tıklayarak karşımıza gelen sayfada “Ülkeye” ve “Türe” göre filtreleme gerçekleştirebiliyoruz. Filtreyi yaptığınız anda hemen alt bölümde yer alan radyolarınız değişecektir. Karşınıza gelen radyoları dinleyerek dilediğinizi “Listeye Ekle” seçeneği ile oluşturduğunuz listeye eklemiş olacaksınız.

Tüm radyo eklemeleri tamamladıktan sonra listenizi çıkartabilirsiniz. Radiotrucker.com üzerinde oluşturduğunuz Radyo Listenizi çıkartmak için aşağıdaki basit işlemleri uygulayabilirsiniz.

İlk olarak Profil daha sonra Listelerim seçeneğine basınız. Karşınıza gelen ekranda oluşturduğunuz Listenizin Adına Tıklayın. Sıradaki pencere de “Oyuna Aktar” butonuna tıklayın. Bu butona tıkladığınızda karşınıza bir liste gelecektir bu listeden hangi oyun için indirmek istiyorsanız onu seçiniz. Siz oyun seçimini yaptığınız zaman size Nereye Kayıt Edeceğinizi sorar ve Konum belirledikten sonra Dosyayı Kaydedersiniz. İndirilen dosya Rar. olarak inecektir. Artık kendi oluşturduğunuz size özel Ets 2 veya ATS Radyo Listeniz İndirilmiş oldu.

Radyo Listesi Ekleme

Euro Truck Simulator 2 Oyununa Daha Önce Radiotrucker.com adresinde oluşturduğunuz ve çıkarttığınız listenizi nasıl ekleyebilirsiniz? Aşağıdaki adımları takip ederek bu işlemi basitçe gerçekleştirebilirsiniz.

Radiotrucker.com adresinden indirdiğiniz rar uzantılı sıkıştırılmış dosyanızı açın. Klasör içerisinde yer alan Live_stream.sii dosyasını Masaüstüne çıkartınız. Çıkartmış olduğumuz Livestream dosyasını Bilgisayarınızdaki Belgelerim Klasörü içerisinde yer alan Euro Truck Simulator 2 klasörünün içerisine taşıyınız. Buradaki önemli nokta şudur; Dosyanızı Oyunun yüklü olduğu Ets 2 klasörüne değil Belgelerim içerisinde yer alan Ets 2 klasörünün içerisine eklemeniz gerekmektedir. Bu işlemi tamamladıktan sonra oyunu açın ve oyun içerisinde radyonuzu çalıştırın. Radyonuzu açıp alt bölümünde yer alan İnternetten Güncelle seçeneğine bastığınızda sizin listeniz aktif olacaktır.

Sizlere Ets 2 – ATS Radyo Listesi oluşturma ve Radyo Listesini Oyuna Ekleme aşamaları anlatılmıştır. Daha detaylı bilgilere ulaşmak ve ilginizi çekecek içeriklere erişmek için Nebula Game YouTube Kanalımızı bakabilirsiniz.

Oyuncuya Joker

Sıfırdan Liste oluşturmak ve sürekli güncelleme ile uğraşmamak için Nebula Game YouTube Kanalını Ziyaret Ediniz. YouTube Kanalımızdaki “Euro Truck Türkçe Radyo Listesi Ekleme” videosunun altında Hazır Ets 2 Türkçe Radyo Listeniz Yer Almaktadır. Bu Radyo Listesi Ekibimizce her ay düzenli olarak Kontrol edilmekte ve Güncellenmektedir. Bu link Nebula Game YouTube Kanalı Abonelerine Özel Olarak Ücretsiz sunulmaktadır.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

- Advertisment -

Popüler İçerikler

SON YORUMLAR