31.9 C
Ankara
Pazartesi, Ağustos 2, 2021

HAKKIMIZDA

Vizyonumuz

Nebulaturkiye.com olarak web platformunun Türkiye'deki en çok tercih edilen internet sayfası olmak istiyoruz. İlerleyen süreçte ise markamızı dünya çapında bir noktaya taşıyarak web platformunun örnek gösterilen yapılarından biri haline getirmek ileri vizyon hedefimizdir.

İçerikler Nasıl Oluşuyor?

Nitelikli içerik yazan gönüllü editörlerimiz ve dış içerik üreticiler tarafından gönderilen içeriklerden oluşmaktadır. Editörlerimiz; uzman kişiler ile yaptıkları görüşmeler sonrası edindiği bilgi ve kendi deneyimi ile içerikleri oluşturmaktadır. Yine aynı editörlerimiz kopya olmamak şartı ile dış içerik üreticilerimizden gönderilen içerikleri detaylı işler ve nitelikli hale getirirler.

Ekip Üyelerimiz

Web sayfamız ve YouTube kanalımız bünyesinde gönüllü olarak çalışan ve emek veren içerik üreticilerimiz vardır. Bu içerik üreten editörlerimiz aynı zamanda bize gönderilen tüm içerikleride kontrol edip, işleyen, düzenleyen kişi görevinide üstlenmektedir. Bu çatı altında çalışan tüm ekibimizin ihtiyaçları reklam gelirlerinden finanse edilmektedir.

Sosyal Sorumluluk

Nebulaturkiye.com olarak her türlü sorun ve ihtiyaçlara yönelik üzerimize düşen etik ve duyarlı davranışlarımızdan biri olan sosyal sorumluluk kapsamında vazifemizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Lösemili, Otizmli, Down sendromlu çocuklar, eğitim için durumu olmayan çocuklar ve yardıma muhtaç sokak hayvanları için maddi ve manevi destek sağlamaya çalışıyoruz. Herhangi bir bağış kabul etmeden sadece sitemizin gelirleri üzerinden ve web sayfamızda farkındalık yaratacak paylaşımlar ile onları yalnız bırakmıyoruz.

Misyonumuz

İnternet dünyasında çok fazla olan gereksiz ve niteliksiz içeriklerin aksine "Nitelikli İçerik" üretmek için varız. Web platformundaki "Güncel ve İhtiyaca Yönelik İçerik" açığına nebulaturkiye.com olarak son vereceğiz. Kuruluş amacımız tamamiyle arama motoru ve web kitlesi dostu bir site olabilmektir.

Site Yapımız

Web sayfamız Medya Mozaik ve Nebula Özel olmak üzere iki ayrı kolda içerik yönetimi yapmaktadır. Medya Mozaik bölümü Bülten Yayınlarının yer aldığı Medya İçerikleri olarak tanımlanabilir. Nebula Özel Bölümü ise özgün olarak üretilmiş içeriklerden oluşmakta ve kendi arasında çeşitli kategorilere ayrılmaktadır. Nebula Özel Bölümünde hemen hemen her birey kendi ilgisini çekecek bir içerik bulabilir ve keyifle vakit geçirebilir. Bu iki ana bölüm dışında nebulaturkiye.com ile etkileşim kurabileceğiniz diğer seçenekler sunulmuştur.

Temsilcilerimiz

Ülkemizin farklı bölgelerine ait haber ve özel içeriklerin oluşturulması, kitlelerimizi anlık olarak gelişmelerden haberdar edebilmek için temsilciler ile çalışıyoruz. İstanbul, Ankara, Sakarya ve Muğla illeri ile pilot çalışmalarımızı yapıyoruz. 2020 yılının sonuna kadar 20 ilde hizmet verebilmek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Site Güvenliğimiz

Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılarımızın sanal dünyadaki güvenliği için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Sayfamız ziyaretçilerimiz için güvenli hale getirilmiş ve Sertifikalı olarak hizmet vermektedir. Web sayfamız da Let's Encrypt Authority X3 ile veriler şifrelenmektedir. Aynı zamanda "Gizlilik Politikamız" dahilinde web kitlemizin bilgileri çok iyi korunmaktadır.