Buraya bakıyorsunuz çünkü Nebula Türkiye  Hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duydunuz. Bu alandan Vizyon, Misyon, Site Yapımız, İçeriklerimiz, Temsilcilerimiz, Ekip Üyelerimiz ve Site Güvenliğimiz hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca; Sosyal Sorumluluk konusunda izlediğimiz yoluda öğrenmiş olacaksınız. Daha detaylı bilgi mi istiyorsunuz o zamam sizi böyle alalım. Şimdi İletişim Kurun-

HAKKIMIZDA

Vizyonumuz

Nebulaturkiye.com olarak web platformunun Türkiye'deki en çok tercih edilen internet sayfası olmak istiyoruz. İlerleyen süreçte ise markamızı dünya çapında bir noktaya taşıyarak web platformunun örnek gösterilen yapılarından biri haline getirmek ileri vizyon hedefimizdir.

İçerikler Nasıl Oluşuyor?

Nitelikli içerik yazan gönüllü editörlerimiz ve dış içerik üreticiler tarafından gönderilen içeriklerden oluşmaktadır. Editörlerimiz; uzman kişiler ile yaptıkları görüşmeler sonrası edindiği bilgi ve kendi deneyimi ile içerikleri oluşturmaktadır. Yine aynı editörlerimiz kopya olmamak şartı ile dış içerik üreticilerimizden gönderilen içerikleri detaylı işler ve nitelikli hale getirirler.

Ekip Üyelerimiz

Web sayfamız ve YouTube kanalımız bünyesinde gönüllü olarak çalışan ve emek veren içerik üreticilerimiz vardır. Bu içerik üreten editörlerimiz aynı zamanda bize gönderilen tüm içerikleride kontrol edip, işleyen, düzenleyen kişi görevinide üstlenmektedir. Bu çatı altında çalışan tüm ekibimizin ihtiyaçları reklam gelirlerinden finanse edilmektedir.

Sosyal Sorumluluk

Nebulaturkiye.com olarak her türlü sorun ve ihtiyaçlara yönelik üzerimize düşen etik ve duyarlı davranışlarımızdan biri olan sosyal sorumluluk kapsamında vazifemizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Lösemili, Otizmli, Down sendromlu çocuklar, eğitim için durumu olmayan çocuklar ve yardıma muhtaç sokak hayvanları için maddi ve manevi destek sağlamaya çalışıyoruz. Herhangi bir bağış kabul etmeden sadece sitemizin gelirleri üzerinden ve web sayfamızda farkındalık yaratacak paylaşımlar ile onları yalnız bırakmıyoruz.

Misyonumuz

İnternet dünyasında çok fazla olan gereksiz ve niteliksiz içeriklerin aksine "Nitelikli İçerik" üretmek için varız. Web platformundaki "Güncel ve İhtiyaca Yönelik İçerik" açığına nebulaturkiye.com olarak son vereceğiz. Kuruluş amacımız tamamiyle arama motoru ve web kitlesi dostu bir site olabilmektir.

Site Yapımız

Web sayfası üç ana bölüm halinde hizmet vermektedir. Gündem Özel bölümü ile Türkiye ve Dünya gündemini detaylı ve anlık değişimlere bağlı olarak sizlere sunuyoruz. Nebula Radar bölümünde belirlenen kategoriler doğrultusunda haber niteliği taşıyan herşeyi gereksiz bilgilerden arındırarak net ve öz olarak hazırlarız. Nebula Özel bölümünde ise haber değeri taşımayan, her kategoride, makale niteliğinde özel ve emek dolu içerikler hazırlanır. Tüm medya mecraları üzerinden ulaşmak isteyebileceğiniz her içerik nitelikli olarak ve yoğun çalışmalar sonrasında sizlere sunulur.

Temsilcilerimiz

Ülkemizin farklı bölgelerine ait haber ve özel içeriklerin oluşturulması, kitlelerimizi anlık olarak gelişmelerden haberdar edebilmek için temsilciler ile çalışıyoruz. İstanbul, Ankara, Sakarya ve Muğla illeri ile pilot çalışmalarımızı yapıyoruz. 2020 yılının sonuna kadar 20 ilde hizmet verebilmek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Site Güvenliğimiz

Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılarımızın sanal dünyadaki güvenliği için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Sayfamız ziyaretçilerimiz için güvenli hale getirilmiş ve Sertifikalı olarak hizmet vermektedir. Web sayfamız da Let's Encrypt Authority X3 ile veriler şifrelenmektedir. Aynı zamanda "Gizlilik Politikamız" dahilinde web kitlemizin bilgileri çok iyi korunmaktadır.