29.3 C
Ankara
Perşembe, Haziran 20, 2024
Ana SayfaMedya MozaikMarka TrendHuawei Deneyim Mağazası İstinye Park'ta

Huawei Deneyim Mağazası İstinye Park’ta

İstanbul’da ilki açılan Huawei Deneyim Mağazası ziyaretçilerini bekliyor. Huawei tarafından yapılan açıklamaya göre mağaza; Türkiye’de ikinci ancak İstanbul’da açılan ilk mağaza olduğu belirtilmiştir.

Türkiye’de ilk mağazayı İzmir’de açan Huawei, ikinci mağaza açılışında yoğun ilgi görmeyi başardı. İstinye Park’ta aşırı ilgi gören açılışa çok fazla insan akın etti. Huawei ürünlerini deneyimlemek isteyen tüm kitleler mağazada detaylı olarak ürünler hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar. Huawei deneyim mağazası ile P30 serisine ulaşan tüketiciler ürünü detaylı inceleme fırsatına sahip oldular.

Mağazada P30 ve P30 Pro gibi cep telefonlarından alan tüketicilere ise stoklarla sınırlı olmak üzere 21 Nisan tarihine kadar WATCH GT saat hediye ediliyor.

İstinyePark’ta açılışı yapılan Huawei deneyim mağazası ile ilgili açıklamada bulunan Huawei Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Seth Wang:

“Huawei Tüketici Elektroniği olarak Türk tüketicilerin ürünlerimizi deneyimlemesini son derece önemsiyoruz. 2019 yılında kendi mağazalarımızla tüketicilere ulaşmaya başladık. Şubat ayında İzmir Mavi Bahçe’de açtığımız ilk Deneyim Mağazamızın ardından ikinci mağazamızı İstanbul’da İstinye Park’ta hizmete açacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.
İstinyePark Deneyim Mağazamızda tüketiciler başta Türkiye’de bugün satışa sunmaya başladığımız P30 Serisi olmak üzere tüm akıllı telefonlarımızı ve diğer ürünlerimizi konforlu bir ortamda daha yakından inceleme ve deneyimleme fırsatı bulacaklar. Son dönemde pazar payımızın yüzde 29,7’ye çıkması, Türkiye’nin Huawei’ye olan yoğun ilgisini göstermesi açısından bizim için önemli. İstanbullu tüketicilerin de İstinyePark mağazamıza büyük ilgi göstermesini bekliyoruz.”
şeklinde açıklamada bulunmuştur.

Huawei Deneyim Mağazası tüketicilere tüm cep telefonlarını test etmenin yanı sıra kendi telefonları ile performans karşılaştırması yapma imkanı da sunmaktadır. Mağaza içerisinde Portre, düşük ışık ve geniş açı fotoğraf çekimi için özel olarak tasarlanmış alanlar sayesinde tüketiciler farklı fotoğraf deneyimleri ile iç içe oluyor.

Açıldığı günden itibaren aşırı ilgi gören Huawei Deneyim Mağazası ilk 2 günde 5 Milyon TL civarında ciro elde ettiği tahmin edilmektedir. Cironun oluşmasında mağaza açılışına özel yüzde 20 indirimin, P30 ve P30 Pro’nun yanı sıra hediye edilen saatin’de etkili olduğu düşünülmektedir.

Her geçen gün performans ve kaliteyi arttırarak ilerleyen Huawei, Türkiye’de pazar payını gittikçe arttırırken tüketiciler tarafından da daha fazla ilgi odağı olmayı başarabilmiştir. Huawei Mağazası açılışlarının da ilerleyen zamanlarda artacağı tahmin edilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

- Advertisment -

Popüler İçerikler

SON YORUMLAR