12.7 C
Ankara
Salı, Nisan 16, 2024
Ana SayfaMedya MozaikEtkinlik AjandasıAvatar 2 Yakında Vizyonda

Avatar 2 Yakında Vizyonda

Avatar, 2009 yılında yayınlanmış ilk filmi ile sinema tarihinde bir hayli dikkat çekmiştir. İlk film toplam 2.7 Milyar dolarlık bir rekora da imza atmayı başarmıştır. Elde ettiği rekor ile tüm zamanların en yüksek hasılatı ünvanına sahip olmuştur. Serinin 2. filmi olan Avatar 2’de ise geri sayım devam ediyor. Filmin yayına gireceği tarih son gelişmeler ile 2020 olarak kesinleşmiştir. Ancak yine değişiklik yaşanmış ve son tarih netleşmiş artık tüm internette dolaşıyor. Yıl olarak söyleyelim 2022 de vizyonda. Tam tarihe ise yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

James Cameron’ın filme almış olduğu Avatar sinema sektörü için çok büyük öneme sahip olup kitleler tarafından heyecanla beklenmektedir. İlk filmde kullanılan teknolojileri ve 3 boyutlu görseli ezber bozarken, sektöre de ciddi yön vermeyi başarmıştı. Merakla beklenen film, sinema tarihinde bir ezber daha bozmaya hazırlanıyor. Kullanılan farklı teknolojiler ve daha ciddi kadro ile beklenenden fazlası yakında izleyicilerle buluşacak. Film için ilgi çekici söylentilerden biride gözlüksüz olarak 3D seyir keyfi olacağı yönündedir. Hem gözlüksüz 3D seyir hem de ilk filmden daha sürekleyici başka bir macera, sinemaseverleri heyecanlandırmaya devam ediyor. İki kere yayın tarihi değiştirilen filmin kesinleşen yayın tarihi 18 Aralık 2020 olarak bildirildi. İşte bu tarihte pandemi süreci ile yine değişiklik yaşadı.

Avatar 3 ve Avatar 4 filmlerinin ise şu an için öngörülen tahmini tarihi 2025 ve 2028 yıllarıdır. Film serisi daha da uzatılmaz ise son filmi 2028 yılında vizyonda olacak gibi görünüyor. Avatar 2 için gösterim tarihi doğrulanmış olurken diğer filmlerin tarihleri de muhtemelen sinemaseverleri üzecektir ve değişiklik yaşayacaktır. İlk film 2009 yılında yayınlanırken tam 11 yıl sonra, 2020 yılında ikinci filminin yayınlanacağı açıklanmıştı. 2021 senesinde ise Avatar 3 filmini beklemek biraz Avatar’da Hayal kurmaya benziyor… Avatar 2 Filmin ise şu an için netleşen ve vizyona girmesine kesin gözüyle bakılan son tarih ise 16 Aralık 2022 olmuştur.

Daha Fazla ETKİNLİK AJANDASI İçeriğine Erişmek için TIKLAYIN.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

- Advertisment -

Popüler İçerikler

SON YORUMLAR