29.8 C
Ankara
Çarşamba, Temmuz 10, 2024
Ana SayfaMedya MozaikMarka TrendYeni Peugeot Partner Van Türkiye'de

Yeni Peugeot Partner Van Türkiye’de

Yeni Peugeot Partner Van bünyesinde barındırdığı özelliklerle günlük kullanım konforunu üstün fonksiyonellik ve çok yönlü kullanım özellikleriyle harmanlıyor. Sınıfında bir ilk olan ve standart olarak sunulan Peugeot i-Cockpit® de dahil olmak üzere son derece zengin bir donanımla yollara çıkacak olan yeni Peugeot Partner Van, kullanıcılara tamamen yeni bir sürüş deneyimi vaat ediyor.

Grey_Peugeot_Partner_Van
Zengin Donanımlar

Göz alıcı ve dinamik tasarımıyla hafif ticari araç segmentine farklı bir yorum getirmeye hazırlanan yeni Peugeot Partner Van, 1,6 lt BlueHDi 100 hp Euro 6.1 normuna sahip bu motoruyla yakıt ekonomisi ve sürüş keyfini aynı potada eritiyor. Geniş ve konforlu yaşam alanıyla günlük kullanımları keyfe dönüştüren yeni Peugeot Partner Van; yüksek kapasiteli, fonksiyonel ve çok yönlü kargo alanıyla hobi veya iş amaçlı kullanımları da en iyi şekilde destekliyor.

Yeni Peugeot Partner Van verimli motorları, konfor ve güvenlik donanımları ve fonksiyonel yapısıyla 87.000 TL’den başlayan lansman fiyatlarıyla. Lansmana özel 40.000 TL 18 ay 0% kredi kampanyası ve KOBİ’lere özel lansman fırsatları ile tüm Peugeot Yetkili Satıcıları’nda satışa sunuluyor.

Çekici Tasarım Ve Fonksiyonellik Odaklı Mimari

Yeni Peugeot Partner Van dinamik ve iddialı bir görünüm sergiliyor. Yeni Peugeot RIFTER’ın tasarım kodlarını devam ettiren yeni Peugeot Partner Van güncel Peugeot ürün gamının bir parçası olduğunu dinamik ve iddialı görünümüyle vurguluyor. Diğer Peugeot modelleri gibi yeni Peugeot Partner Van’da da merkezi ‘Aslan’ logosu ile dikey konumlu ön ızgaraya sahip ön yüz, güçlü ve dinamik bir görünüm sergiliyor. Ön görünümde başlayan dinamizm ve güçlü karakter yan gövde boyunca devam ederek arka kısma kadar uzanıyor. Kısa motor kaputu, yüksek omuz çizgisi ve kısa ön ve arka uzantılar, sportif ve dinamik tasarımı daha da güçlendiriyor. Arka tampon şekli ile yüklemeyi kolaylaştırırken optimum koruma sağlıyor.

Gri Renkli Peugeot Partnet Van
Yeni Peugeot Partner Van
Kullanıcı Dostu ve Güçlü Peugeot

Yeni Peugeot Partner Van günlük hayattaki trafik keşmekeşinde sürüş kolaylığı sağlamaktadır. Aynı zamanda optimum kullanım ergonomisi de sunan boyutlarıyla kullanıcı dostu bir yapı sergiliyor. Türkiye’de standart olarak sunulacak uzun versiyon 4,75 metre uzunluğa ve 1,81 metre yüksekliğe sahip 3,9 m3 ile 4,4 m3 arasında bir kargo alanı kullanıma sunuyor ve gerektiğinde 2 adet Euro paleti taşıyabiliyor. Yeni Peugeot Partner Van, 1000 kg’a varan yük taşıma kapasitesiyle ticaret uzmanının günlük taşıma gereksinimlerini rahatlıkla karşılıyor. Markanın güncel modellerinde olduğu gibi yeni Partner Van da başarısını kanıtlamış EMP2 platformu üzerine yükseliyor. Türkiye’de standart olarak sunulan uzun versiyonun 11,43 metrelik dönüş çapı dar alanlarda rahat bir manevra imkanı sunuyor.

Beyaz_Renk_Hafif_Ticari_Peugeot
Peugeot Hafif Ticari

Standart olarak sunulan 10 adet sabitleme kancaları yüklerin sabitlenmesini kolaylaştırıyor. 12 Volt soketi ve 6 LED aydınlatma birimiyle kargo alanının fonksiyonelliği destekleniyor. Tükiye’de standart olarak sunulan Multiflex koltuk sistemi sayesinde ticari kullanıcılar arka kısmın tamamını kargo alanı olarak kullanırken ön tarafta 3 kişi oturabiliyor. Yine bu koltuk sistemi sayesinde 500 litre daha fazla kargo alanı ve standart versiyonda 3,44 metre kargo uzunluğu sunuluyor. Ön koltuk sırasının ortadaki koltuk sırtlığının öne doğru katlanmasıyla mobil bir ofis ortamı oluşturulabiliyor. Masaya dönüşen koltuk sırtlığının sola veya sağa eğim özelliği kullanım kolaylığını daha da desteklemektedir. 2 adet torpido gözü, kapı cepleri ve tavan rafları da dahil 113 litreye varan kabin içindeki çeşitli göz ve saklama alanları, küçük eşyaların neden olabileceği karmaşanın önüne geçiyor. Üstteki torpido gözünde entegre edilen kablo ile 15 inç büyüklüğünde bir bilgisayar kapalı bir alanda güvenli bir şekilde şarj edilebiliyor.

Hafif Ticari Araç Pazarında Bir İlk : Peugeot İ-Cockpit®

Yeni Peugeot Partner Van, dış tasarımda olduğu gibi iç mekan tasarımında da her bir ayrıntısı büyük bir özenle ele alınmış. Peugeot Partner Van, binek otomobillere eşdeğer mimarisiyle dikkat çekiyor. Orta konsolu yeni nesil Peugeot modellerinde de kullanılan Peugeot i-Cockpit® domine ediyor. Bugüne kadar 4.000.000’un üzerinde kullanıcıyla buluşan Peugeot i-Cockpit® ilk kez bir ticari araçta kullanım buluyor. Bir donanımdan çok daha fazlası olan Peugeot i-Cockpit® çift D formuna sahip kompakt boyutlu direksiyonu ve standart olarak sunulan yükseltilmiş dijital gösterge paneli ile birlikte benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor.

Partner_Van_Ön_Görünüm
Şık Ön Görünüm

Sürücünün ihtiyacı olan bilgileri doğrudan görüş alanına getiren yükseltilmiş gösterge paneli sürüş güvenliğini ve sürüş konforunu destekliyor. Orta konsolu dolduran radyo ekranı, 2 USB girişi, 1 adet standart Aux girişi ve Bluetooth® bağlantısı ise tüketicinin kullanımını kolaylaştırıyor.

Yüksek Verimlilik Seviyesine Sahip Performanslı Motor

Yeni Peugeot, başarısını kanıtlamış ve markanın farklı ürün gruplarında da kullanılan 1,6 lt 100 hp dizel motor ile yollara çıkacak. Araç mimarisindeki hafif yapının da etkisiyle bu motor sürüş keyfinden ödün vermeden üstün verimlilik seviyesi sunuyor ve yakında devreye alınacak olan WLTP sertifikasına sahip.

Peugeot Partner Hafif Ticari Araçlar
İlgi Çekici Arka Görünüm

Yeni Peugeot Partner; heyecan uyandıran dinamik tasarımı, modern çağın gereksinimlerine uygun zengin konfor ve güvenlik donanımları, farklı donanım seviyeleri ve yüksek verimlilik seviyesine sahip performanslı motoruyla, 87.000 TL’den başlayan lansman fiyatı, lansmana özel 40.000 TL 18 ay 0% kredi kampanyası ve KOBİ’lere özel lansman fırsatları ile tüm Peugeot Yetkili Satıcıları’nda satışa sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

- Advertisment -

Popüler İçerikler

SON YORUMLAR