13.2 C
Ankara
Cuma, Mart 1, 2024
Ana SayfaMedya MozaikAraştırma - İstatistikBiletall Şirketi En Hızlı Büyüyenler Listesinde 44. Sırada

Biletall Şirketi En Hızlı Büyüyenler Listesinde 44. Sırada

Biletall Şirketi Türkiye’nin en hızlı büyüme gösterenlerinden oldu. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı’nın (TEPAV) organizasyonunda Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi belirlendi. 2015 -2017 arası 2 yıllık ciro artışı dikkate alınarak yapılan değerlendirmede; cirosunu yüzde 361 oranında arttıran biletall Şirketi 44’üncü sırada yer aldı. Ödülü biletall.com CEO’su Yaşar Çelik‘e, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan takdim etti.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün milli mücadelenin ilk ateşini yakmasının 100’üncü yıl dönümü dolasıyla 19 Mayıs Pazar günü, Samsun Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu‘nda yapılan törenle ‘Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi’ açıklandı. 2015 – 2017 yılları arasında yüzde 361 büyüme oranı ile Anadolu’nun dijital kaplanı biletall.com 44’üncü oldu. Kurulduğu günden bugüne sürekli büyüyen şirket, 2015 yılında TOBB 100 ve bu yıl Deloitte‘den Fast 50 ödüllerine layık görülmüştü.

TOBB tarafından açıklanan listeye göre 3 büyükşehir dışında 22 şehirden daha şirket var. Bu şirketlerden biri de, 200 otobüs firması, 500 yerli ve yabancı havayolu şirketi; feribot ile tren biletlerini tek potada buluşturan 2006 yılında Tubitak projesiyle kurulan biletall.com oldu. İstikrarlı ve yüksek büyüme oranı ile yerli ve yabancı yatırımcının dikkatini çeken Biletall’ın; bu denli büyümesinde firmanın reklam yatırımlarının, sürekli gelişen altyapısı ile hizmetlerinin ve e-ticaret’in yükselişinin etkili olduğunu belirten Çelik,”Burada bulunan tüm firmaların ülke ekonomisine büyük katkısı var. Listeye giren firmaların başarı hikâyeleri girişimcilere örnek olacak nitelikte. Anadolu’dan aldığımız güç ile yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz. Başarımız bir kez daha tescillendi. Yurt içi ve yurt dışı seyahat noktalarını Kayseri’den birleştirmeye daha güçlü adımlarla devam edeceğiz. Ar-Ge faaliyetlerimiz ile sektörde ilkleri gerçekleştirerek, kullanıcılara kaliteli ve yenilikçi hizmetler sunuyoruz. 2019 yılında yüzde 55 büyüme hedefliyoruz” dedi.

Biletall.com web sayfasına ulaşmak için TIKLAYIN.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

- Advertisment -

Popüler İçerikler

SON YORUMLAR