10.1 C
Ankara
Perşembe, Kasım 30, 2023
Ana SayfaNebula ÖzelTekno BilgiYouTube Abone Ol Filigranı Ekleme

YouTube Abone Ol Filigranı Ekleme

YouTube Kanalınızda Size Özel Abone Ol Butonu Yani YouTube Abone Ol Filigranı Eklemeyi Öğreneceğiniz Bu İçerikte Aynı Zamanda İstediğiniz YouTube Kanalının Filigranlarını İndirmeyi de Sizlere Anlatacağız... Ayrıca İçeriğimizi Ziyaret Eden Kişilere Özel Olarak Hazırladığımız Filigranlara da Yazımızda Yer Alan Link İle Ulaşabilirsiniz...

YouTube Filigranı bir YouTuber için en önemli konulardan biridir. Kanalınızda yayınladığınız videoların sağ alt köşesinde bulunan simgeye; YouTube Abone Ol Butonu, YouTube Kanal Filigranı, Abone Ol Filigranı gibi farklı adlandırmalar yapılır. Filigran ile ilgili ayarlar; Kanalınıza Giriş yaptıktan sonra Özelleştirme menüsü içerisinde Markalama sekmesinde en altta yer alır.

YouTube Filigranı Ekleme

Kanalınıza Abone Ol Butonu yani Abone Ol Filigranı eklemek için youtube girişini gerçekleştirin. Daha sonra sağ üst kısımda kullanıcı profilinize ait simgeye tıklayın. Karşınıza çıkan seçeneklerden “Kanalınız” yazan yere bastıktan sonra “Kanalı Özelleştir” sonrasında da sol bölümde yer alan seçeneklerden “Özelleştirme” kısmına giriyoruz. Özelleştirme sekmesinde “Düzen”, “Markalama”, “Temel Bilgiler” gibi üç seçenek sizlere sunulur. Markalama bölümüne giriş yaptıktan sonra en altta yer alan “Video Filigranı” kısmından Filigranınızı yükleyebilir, değiştirebilir ve kaldırabilirsiniz.

Video Filigranı Ayarları

Kanalınıza filigran yüklediğinizde bu filigranın kitlelerinize ne zaman gösterileceğine dair bir ayar bölümü mevcuttur. Basit bir ayar gibi gözükse de youtube stratejinizi belirleyerek bu bölümde uygun olan seçeneği seçmelisiniz. Kanal konseptinize göre filigranın ne zaman gösterileceğine karar verip ayarları bu yönde yapabilirsiniz. Filigran alanında “Görüntüleme Süresi” adıyla yer alan bu ayarlarda Videonun Sonu, Özel Başlangıç Zamanı ve Tüm Video gibi seçenekler mevcuttur.

Videonun Sonu: Ayarlamış olduğunuz “Youtube Abone Ol Filigranı” sadece videonun sonunda görünür hale gelir ve izleyicileriniz bu butona sadece o zaman tıklar.

Özel Başlangıç Zamanı: Bu seçeneği seçtiğinizde “Youtube Abone Butonu” sadece sizin belirlediğiniz başlangıç zamanında ortaya çıkar. Dakika ve saniye cinsinden karşınıza gelen ek seçenekler bölümünden süreyi girebilirsiniz.

Tüm Video: Bu seçenek tercih edildiğinde “Youtube Marka Filigranı” tüm video boyunca görünür haldedir. Video içerik üreticilerinin en çok tercih ettiği yöntemdir.

You Tube Kanal Filigranı Hakkında Önemli Bilgiler

Youtube kanalınızın abone sayısını arttırmak için bir çok yöntem vardır. Bunların içerisinde Abonelik Filigranı temel yöntemler arasında yer alır ve ayrı da bir önemi vardır. Youtube Abonelik Filigranı aslında Youtube Marka Filigranı olarak geçer. Filigran alanınızda Abone Ol görseli yerine Markanız adına tasarlanmış ve markanızı yansıtan bir görselde kullanılabilir. Yine bu görsele tıklayan kitleniz abonelik gerçekleştirmiş olacaktır.

Yıllar içerisinde Marka Filigranı kavram olarak adını korumuş olsa bile içerik üreticiler için Abone Ol Butonu olarak görülmüş ve değerlendirilmiştir. İnsanlar youtube kanalına üç yoldan abone olabilir. Bunlardan ilki kanalı görüntülemede karşısına çıkan abone ol butonudur. İkincisi video bitiş ekranında gösterilen abone ol butonu ve üçüncüsü ise video izleme esnasında izleyicilerinize gösterilen filigran yani Youtube Abone Butonu olarak bilinmekte. İzleyiciler videonuza geldiğinde video esnasında filigranın sürekli açık olması kolayca kanalınıza abone olmalarını sağlar. Videonun sağ alt köşesinde yer alan abone ol simgesi diğer yöntemlere göre çok daha başarılıdır. Videonuzu izleyenler izleme esnasında sizin de hatırlatmalarınız ile abone olabilirler. Diğer yöntemlerde ise kanalınızın ana sayfasına gitmesi gerekir. Ya da videoyu sonuna kadar izleyip sonda çıkan butona tıklaması gerekir. Ancak video ilgi çekmez ise kitleniz videoyu sonuna kadar izlemiyor; böylece son bölüm bir dezavantaj olarak gözüküyor ve başarısız olabiliyor.

Abone Ol Filigranlarını Nerede Bulabilirim?

Videolarınızın sağ alt kısmında gözükmesi için aradığınız Abonelik Filigranlarını bir çok yöntemle bulabilirsiniz. Google arama motoruna ” Youtube Abone Ol Filigran ” yazarak Görsellere tıklayın karşınıza gelen tüm görseller içerisinde ilginizi çekeni bulun. Bulduğunuz görsele bir kez tıklayın böylece görsel büyük olarak gözükmüş olacak. Eğer bu görseli filigran olarak kullanmak istiyorsanız görsel üzerinde sağ tıklayıp farklı kaydet seçeneğini seçmelisiniz. Ancak görsellerin png veya jpeg formatında olduğuna dikkat edin.

Diğer bir yöntem ise you tube üzerinde filigranını beğendiğiniz herhangi bir YouTuber’a ait filigranı almaktır. Kanalın sağ alt tarafında gözüken filigran üstüne sağ tıklayıp farklı kaydet diyoruz ve indirmiş oluyoruz.

Üçüncü ve en basit yöntem ise web sayfamızı ziyaret eden ve bu içeriği buraya kadar okumuş olan kitlemize özel olarak hazırladığımız filigran dosyasıdır. Bu dosya içerisinde Türkiye’de En Çok Kullanılan En İyi Youtube Kanal Filigranları hazırladık sizlere.. En çok tercih edilen 12 adet Abone Ol Filigranı rar dosyası içerisinde sizlere sunulmaktadır.

Bedava Video Filigranları İndirme Linki Youtube Videomuzun Açıklama kısmındadır. Aşağıdaki videoyu ziyaret edip açıklama kısmındaki bağlantıya tıkladığınızda güvenli olarak indirebilirsiniz. Dosyanın şifresi yine açıklama kısmında mevcuttur. Filigranlar için küçük bir teşekkür etmek isterseniz Kanalımıza Abone Olabilirsiniz.

↓ Kendinize Özel YouTube Abone Ol Linki – URL’si Yapın ↓

İlgi Çekici Daha Fazla İçeriği Ziyaret Etmek İçin TEKNO BİLGİ kategorisine Göz Atabilirsiniz..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

- Advertisment -

Popüler İçerikler

SON YORUMLAR